Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha háziorvos szeretne valaki...

Ha háziorvos szeretne valaki lenni, akkor milyen képzéseken kell végig mennie, milyen vizsgákra van szüksége és a képzés mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Külön angol tanárom adta fel házi feladatnak azt, hogy nézzek utána ennek és részletes előadást tartsak neki, de fogalmam sem volt arról hogy ezt hol tudnám megtalálni részletesen. Gondoltam felteszem a kérdést ide, hátha tud valaki segíteni :)
2011. okt. 14. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
elkell végezni, egy orvosi egyetem, általános orvosi szakot..
2011. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 év általános orvosit elvégzed és utána a rezidens képzésben szakosodsz háziorvosnak. Ez a 6 év után plusz 3-4 év. Igazából, ha a 6 év orvosit bontogatod az előadásban szerintem az már majdnem elég :D
2011. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van részletesebb info.

[link]

2011. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!