Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok tanulni rajzot/festé...

Hol tudok tanulni rajzot/festészetet/grafikai dizájnt? (ha vannak ilyenek)

Figyelt kérdés
Engem ez érdekel nagyon, majd valamikor művész szeretnék lenni. Mégha nem is híres, de szeretnék képeket kiállítani, ilyenek. 22 éves vagyok, sose tanultam még rajzolni, bár a kézügyességem megvan hozzá, de annyi nem elég.
2011. okt. 16. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A BKF-en van pár ilyen jellegű művészeti képzés, itt meg tudod nézni őket: [link]

Az valóban igaz, hogy ha eddg még nem nagyon foglalkoztál rajzzal, akkor az úgy necces, mivel ezeken a szakokon felvételi alkalmassági és gyakorlati vizsga van, ahol egyrészt kérnek portfóliót, másrészt van rajzalkalmassági vizsga is, meg valamilyen kreatív feladat is.

Viszont ha most nekifekszel, akkor szerintem még van esélyed. Egyrészt eljárhatsz mondjuk rajztanárhoz, meg a BKF ezekhez a szakokhoz szokott indítani felvételi előkészítőt is, erről szerintem pár héten belül biztosan fent lesznek az infók a honlapjukon.

2011. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!