Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zsigmond Király Főiskola...

Zsigmond Király Főiskola milyen hírnevű? Andragógiára jár valaki?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok itthon a kislányommal, most nyelvvizsgázok és szeretnék még +ban tanulni is. nem nagyon van rá időm, és szeretnénk lassan kistesót ... szóval valami egyszerűbbet szeretnék, de azért nem "vesztegetném el az időmet". Két szakmám van, humánpolitikán szeretnék dolgozni, művszervezés és oktatás érdekel - nem mint tanár! Előre is köszi a hozzászólásokat!
2011. okt. 18. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én pszichológiát végeztem, hát az andragógia az ami semmire sem jó. Talán kiegészítésképp egy másik diploma mellé,de önállón nem
2011. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlanám az andragógiát. Nem tudsz elhelyezkedni, mire fogod használni?
2011. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy a híre.
2011. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, humánpolitikán, oktatásszervezés érdekel. Ezért kérdem, hogy milyen a suli. Aki ismeri, attól köszönöm a véleményt.
2011. okt. 18. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

ha csak az andragógia alapképzést végzed el,az tényleg semmit sem ér.

viszont ha mondjuk elvégzel mellette egy emberi erőforrások tanácsadói mesterképzést,akkor már sokkal több esélyed van.

2011. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HePe ***** válasza:

Kár, hogy ide nem lehet cv-t becsatolni, de ezek az egysoron vélemények több, mint elszomorítóak...

andragógia témában ezer helyen hallani a zskf-ről...oktatja, kutatja, könyveket ad ki, rengetegen tanulnak ott ezen még mesterszakon is...és a legnagyobb saját kutatóhelyét alakította ki, hiszen 50+osok is járhatnak oda más jellegű képzésekre és ott andragógusként tudsz JJ segítségével kutatni, ami azért óriási segítség

2013. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!