Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filozófia érettségire hogyan...

Filozófia érettségire hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a filozófiát (12.-es vok) Érdekel a dolog, járok is faktra, de tudnátok-e valami tanácsot adni hogy hogyan lássak is neki ennek a nagy feladatnak. (Ez lenne a választott tantárgyam.)
2011. okt. 18. 19:38
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Mindenképpen a szaktanártól kérjél segítséget. Illetve a netről töltsd le az előző évi érettségi feladatokat [link] és azokat gyakorold.
2011. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 100%ra sikerült a filozófia tankönyvből. Most nem jut eszembe a szerzője, de tematikus rendben haladt és nem időrendben, kisalakú könyvecske volt. Talán nemzeti tankönyvkiadós. Olvasd át párszor, és menni fog.
2011. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Azt szeretnem még kerdezni h ez ugye engem nagyon erdekel,milyen iranyba menjek? Erdekel a muveszet...a beszelgetes, elmelkedes. Eltudnam magam kepzelni riporterkent,hirado bemondokent,szivesen radioznek, vagy lennek ujsagiro, vagy magyar tanar. Milyen sulit ajanlotok? ? Vmi bolcseszkar?? Koszi, es bocsi a terelesert, csak gondoltam beszelgetunk.
2011. okt. 20. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!