Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rendőr szeretnék lenni...

Ha rendőr szeretnék lenni akkor tényleg nagyon nagyon nagyon kemények a kiképzések?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha kétévesre akarsz menni akkor bizony a szakközép lesz mint ahogy az előttem lévők már mondták. RTF-re is be lehet jutni főképp a magyarra és a törire kell rágyúrnod hogy jók legyenek a jegyeid az uccsó két évben és az érettségid is jól sikerüljön. De mindkét helyen elég nehéz megállni a helyed fizikailag és lelkileg is. Nem egy leányálom. Az felvételi alkalmasságit simán teljesíted azt mindenki tudja. Aztán ha majd bekerülsz kezdődik az első pár hetes kiképzés nah ott fogsz szenvedni mert az első pár hetes kiképzés a legkeményebb mivel akkor szórják ki az embereket. Szal azért minkét helyre van esélyed megérné megpróbálni a fősulit is mivel ha fősulira mennél és bejutnál és elvégeznéd jobban járnál mint szakközéppel ugyanis a fősuliban végzetteket hívják elsőként ki a helyszínre és utána a szakisokat.
2011. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 31. 06:35
 13/15 anonim válasza:
0%
Elég kemény..... Persze kell ész is...
2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
9%
Ezért nagy szar a rendőrség itt a fos magyarországon,ha nem gyurkázól ezerrel nem lehestz rendőr és ezzel sok álom össze is dől mivel sok embernek van több dolga is mint az izmaival törődni,jah és mi értelme van a kemény kiképzésnek? 2-3 év útán már le se szarják nem mozgnak sé csodálkoznak hogy hirtelen meghíznak és dagadtak lesznek a rendőrök.
2013. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
jaj , én is rendőr szeretnék lenni ! igaz 10 éves vok de már a rangokat nézem XD !!! én sem vagyok annyira géniusz . Ha valaki rendőr meg nézné a kérdésem az nagyon jó lenne : írjon példát milyenek a ki képzések (mit tartalmaz) ? egyébkénet csak egy zászlos szeretnék lenni (a tiszt alatt van )az is nagyon kemény ?
2013. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!