Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb kozmetikus...

Melyik a legjobb kozmetikus iskola Budapesten? (:

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani, de nem tudom,h melyikbe menjek. Melyik lenne megfelelő, ami viszonylag nem drága, precíz és külön mestert nem kell keresni, hanem az iskola biztosítja.
2011. okt. 25. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyar Kozmetikus Ipartestületi Szakközép.

Bp. 8.ker. Hársfa u.12.

2012. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Corvin Oktatási Központban végeztem 1,5 éve, és az ára szerintem teljesen korrekt volt, ahhoz képest, hogy az anyagokat, gépeket biztosították. Tanműhelyes voltam, így minden egy helyen volt. Voltak olyan csoporttársak, akik szalonokban voltak, így szerintem az is megbeszélhető velük. Én elégedett voltam, nekem a testvérem is ott végzett, csak fodrászként.
2012. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!