Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvin Mátyás vs. Táncsics...

Corvin Mátyás vs. Táncsics Mihály? Melyik? Miért?

Figyelt kérdés

Hetedikes diáklány vagyok, Budapest 16. kerben, a Jókaiba járok.

Úgy gondolom semmi értelme bemenni a városba gimi miatt, tehát inkább valamit a környéken szeretnék...a Szerbet nem szeretném...

6 éve szín ötös vagyok mindig, amikkel néha gondok vannak az a matek és a tesi...a többit ha nagyon igyekszem, megtartom...(mármint az ötöst) (nem vagyok kövér!)


Szeretnék infókat megtudni erről a két suliról... melyik jobb? miért?

Ja és az angolt nagyon szeretem...tehát ha Corvin, angol tagozat...


Köszi előre is!


2011. okt. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
CORVIN! A Táncsics szörnyű:D
2011. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Táncsics.:d

bár én mindkettőről hallottam sok jót és rosszat,de nekem a táncsics jobban megtetszett..énis oda járok jövőre ha minden jól megy...:D

2012. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyértelműen a Corvin a jobb. Én szep.től oda fogok járni. Ma voltam beiratkozáson: az épület gyönyörű, a tanárok kedvesek, közel van busz és HÉV, szép az épület környéke is. Nekem ez a tökéletes iskola. Örülök, hogy felvettek. Mázlistának ézem magam.
2012. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tancsics es ott is van egy 0-dik angol.

Van egy csomo vilagnap ilyenkor suli radio alkalomhoz illoen szoktak lenni kajak,kialitasok stb sztem nagyon jo en jovore oda jarok

2015. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegul ide jottel?
2015. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!