Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra jelentkezzek,...

Milyen szakra jelentkezzek, ha a továbbiakban irodai munkákat szeretnék végezni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha irodai munkát szeretnél végezni, akkor ajánlom az irodai asszisztens okj-s képzést. Ez már nekem megvan, 2 éves képzés volt, és mivel az első okj-m, ezért ingyenes. A tananyag főleg számítógép használat (gépírás, excel, access, ügyiratok készítése, üzleti levelezés) illetve jog és kommunikáció.

Van egyébként irodavezető okj képzés is, de erről sajnos nem sokat tudok.

2011. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

köszi

és ezzel el is lehet helyezkedni?

2011. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezzel nem akarok kezdeni semmit, de amikor voltam a munkaügyiben, azt mondták hogy mindig szoktak keresni ilyen végzettségűeket. A sulimban is mondták, hogy megkeresik őket, hogy ajánljanak jó irodai asszisztenseket. Én ennyit tudok az elhelyezkedési lehetőségekről :)
2011. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

köszi :)

és főiskolán milyen ehhez kapcsolódó szakok vannak?

2011. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így konkrétan én még nem hallottam olyan főiskolai szakokról, amik irodai munkával kapcsolatosak. Létezik ha jól tudom titkárságvezető szak néhány főiskolán, de az is csak okj-s képzés.
2011. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!