Szerintetek mennyire jó DE-ÁOK? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sok a lehetőség? Milyen az egyetemi élet?

Koleszban/albérletben/otthon laktok?

Milyenek a csoporttársak?

Szeretitek e? És miért ide jelentkeztetek?

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. okt. 29. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Én most vagyok itt elsős, szívesen leírom a 2 hónap tapasztalatait:)

Az első napomon kellemesen csalódtam amikor megláttam a klinika területét. Mivel én nem debreceni vagyok, így csak hallás alapján választottam, és sokan mondogatták hogy mivel keleten van, biztos nagyon lepukkant. Na hát ez nagyon nem igaz. Minden nagyon szép és modern, alig láttam olyan épületet ami nincs felújítva( azért abból is akad néhány).

Hogy mennyi lehetőség van, én nagyon még nem tudok nyilatkozni. Van olyan ismerősöm, nem is egy, aki másodévesen elment mentőzni, vagy valamelyik klinikán dolgozik hébehóba. Aztán volt olyan gyakorlatunk, ahol 2 ötödéves tartotta nekünk az órát, és van olyan is aki ötödévesen műtéteknél asszisztál.

Összességében szerintem minél idősebb vagy, annál több lehetőség áll előtted, pláne ha jó az átlagod és jól tanulsz. Egy felsőbbéves ismerősöm szerint ha jó vagy, nincs az a hely ahova később be ne tudnád kuncsorogni magad.

Az egyetemi élet meg szuper:) Az első hónapban rengeteg a program, sok a bulizás, van gólyahét, vannak évfolyam estek szóval amit csak akarsz. Mi a csoporttal is szoktunk ide-oda járogatni, akiket mellesleg imádok. Én úgy jöttem ide, hogy nem ismertem senkit, de tényleg senkit, és rengeteg barátom lett, annak ellenére hogy azért van hogy elég zárkózott vagyok. De sokan vannak akik (főleg helyiek) gimiből már ismerik egymást.

Én nagyon szeretek ide járni (egyelőre), úgy érzem itt megtaláltam a helyem. Az oktatás jó, a társaság is... ennél több meg nem is kell:D

Ja és én albérletbe lakok, mert nem kaptam kolit. De nagyon megszerettem a lakást, úgyhogy én maradok:) Viszont a kolik is nagyon jók, mindig jó kis bulikat szerveznek, szóval az se egy rossz hely!:)

2011. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én a DE orvosi kara iránt érdeklődök már régóta, csak szerettem volna a diákok szemszögéből is látni. Én nagyon sok jót hallottam már felőle, de most meg is erősítettél ebben, hogy itt a helyem :)
2011. okt. 30. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sok sikert a felvételidhez!:)
2011. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!