Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel középfokú...

Pénzügy-számvitel középfokú OKJ után ha elmegyek fősulira, beszámítják az ott tanult tantárgyaimat és felmentést kapok alóla?

Figyelt kérdés
Jó lenne, és akkor már feleződne vagy legalább harmadannyi tanulnivalóm lenne, ZH gondolom ígyis elég gázos néha. BGF-re gondoltam. Mennyi a legkevesebb pont ami kell?
2011. nov. 3. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrétan nézz utána, hogy a BGF-en melyek azok az okj-s képzések amit plusz pontként figyelembe vesznek felvételikor, mert csak erre lesz lehetőséget: plusz pontokat kapni az okj-s képzés kapcsán. Tantárgyakat nem fognak beszámítani. A felvi.hu oldalon nézz utána a részleteknek, sőt ha van időd felhívhatod egyenesen a fősuli tanulmányi osztályát, nagyon készségesek, ezer százalék, hogy meg fogják válaszolni a kérdéseidet, és akkor legalább elsőkézből tudod majd tőlük az infókat! én ezt tenném legalábbis a helyedben, de csak mert nem szeretek bizonytalanságban lenni, és félinformációkra alapozni akármit is ami nekem fontos
2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!