Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológus szeretnék lenni....

Pszichológus szeretnék lenni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Le érettségiztem, sajnos nem valami jól. Utánna olvastam, hogy nagyon nagy a mérce ezen a szakon. Esélytelen ,hogy felvegyenek, viszont nagyon szeretném ezt tanulni. Újra érettségizni nem akarok. Van valami megoldás?
2011. nov. 4. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz újraérettségizni? Mit gondolsz, más mit cisnál, ha nem jön össze az egyetem/fősuli? Nem kell mindenből, Isten őrizz, de abból a 2 tárgyból, amiből felvételizel feltétlen kell valami jó (kiváló) eredményt produkálnod. Aztán a pluszpontok. Nem tudom, hogy állsz ilyen téren, de bizony kéne valamiből emelt érettségit csinálni, hiszen 50 pontot kapsz érte és nyelvvizsga sem ártana. Meg lehet csinálni és elkezdeni sem késő. Azért megkérdezném, milyen eredményeid lettek, van e esetleg nyelvvizsgád és/vagy emelt érettségid , illetve mi lenne az a 2 tárgy, ami a legjobban benne a felvételi tárgyak közül?
2011. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi nem *benne hanem menne
2011. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magyar: 40% Matek: 28% Töri: 37% Angol: 52% Földrajz: 26%

Sajnos érettségin úgy voltam ,hogy mindegy milyen lesz csak legyen meg. :S Szerintem egynek a magyar lenne, a másik meg vagy töri vagy angol amit legjobbra megtudnék csinálni.

2011. nov. 6. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen magyar az jó, de én ajánlom még a bioszt középszinten. Barátnőm is tökre szenved most, mert nem hogy nem érettségizett, még csak be sem járt biosz órákra és ráadásul pont most fognak ZH-t írni és nem tud, nem ért semmit. A legtöbben itt buknak ki. És melyiket csinálnád különben emelt szinten?
2011. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem magyar lenne amit emelt szinten csinálnék, akkor a bioszt megcsinálnám középen, meg egy angol középfokú nyelv vizsgát hozzá tennék.
2011. nov. 7. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Na az úgy teljesen tökéletes lenne :) mondom én is azért javaslom ezt a bioszt, legalább egy középszinten, mert kell oda, lesz biosz órád és elég nagy szenvedés lesz, ha nem tudsz alap dolgokat.
2011. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Helyesírásra figyelj akkor!!!
2011. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez így már mindjárt más, hogy nem mindenből kell újra érettségiznem.:) Köszi a segítséget!
2011. nov. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!