Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlotok, mihez kezdjek...

Mit ajánlotok, mihez kezdjek később ezekkel a tárgyakkal?

Figyelt kérdés

az iskolám egyben gimi és szakközép is ezért nekünk gimiseknek 2 tantárgyból emelt szintre vagyis fakultásra kell járnunk.én 3ra jelentkeztem, de nagyon úgytűnik, hogy nem bírom, mert ez egy kicsit sok nekem (magyar, angol és biosz faktra járok) úgy gondoltam a magyart hagyom el, de nincs ötletem hogy a másik 2vel mihez kezdjek majd később.van valami ötletetek hogy később mihez kezdjek ami ezekhez kapcsolódik?



17/L


2011. nov. 4. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a bioszra gyúrj rá,az angol nyelvtudás meg úgyis kelleni fog.Ami így elsőre eszembe jut: orvos,fogorvos,gyógytornász,pszichológus,dietetikus,állatorvos,biológus,biosz-angol szakos tanàr.De a felvi.hu-n be lehet állítani,hogy bizonyos szempontok (pl bioszt és/vagy angolt elfogadó szakok) szerint keressen a szakok közt.

21/L

2011. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) de orvos nem akarok lenni, tanár meg van bőőven a pszichológián már gondolkoztam, de arról mindenki leakar beszélni stb. meg vmi egyszerűbbre gondoltam, mint pl masszőr, de abból is sok van :/
2011. nov. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!