Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát vagy jogot...

Pszichológiát vagy jogot érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Hova nehezebb bekerülni, hol kell többet tanulni? Tapasztalatok? Melyik egyetemre érdemes menni?
2011. nov. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, én is ezek között gondolkozom.
2011. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És eddig mire jutottál?
2011. nov. 6. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság inkább pszichológia. Nagyon sokan jelentkeznek oda, de ahhoz képest kevés embert vesznek fel és nem is oktatják olyan sok helyen, a joggal ellentétben, ahol akár egy egyetemen belül 2-300 embert is felvesznek. Arról nem is beszélve, hogy a jogot most akarják fizetősre tenni, mert annyira telített a dolog.

Mindkettőre nehéz bejutni, de az biztos, hogy pszichora a legnehezebb, nézd csak meg a korábbi pontszámokat, van között 440-450 is, ha nem több.

Hogy melyik egyetem, hát az tőled illetve a lakhelyedtől függ. Ha pécsi vagy nem érdemes azért az ELTE-re menni, mert annak nagyobb híre van, semmivel sincs kisebb esélyed utána elhelyezkedni.

2011. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jogot tanulok, nem éri meg. Nehéz bekerülni, sokat kell seggelni, és így is túl sokan vagyunk.
2011. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!