Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnám megnézni, hogy az...

Hol tudnám megnézni, hogy az Óbudai Egyetem ipari formatervező és termékmenedzser szakon milyen rajzok felelnek meg az alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy ide szeretnék jelentkezni, de nem tudom, hogy az én rajztudásom megfelel-e az elvárásoknak. 7 évig jártam külön órákra, és mindenki azt mondja, hogy jól rajzolok, de mégsem szeretnék elmenni úgy, hogy az én alkotásom a többiekéhez képest egy pálcikaember.
2011. nov. 7. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a honlapjukon próbálkozz. Ha ott nem, akkor menny be a TO-ra (tanulmányi osztály). De figyelj! Mert a lusta dögök csak 3-4 órát vannak nyitva általában. :)
2011. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

December 2-án volt OE-RKK nyílt nap. Elvileg lesz még januárban is kettő.


[link]

2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!