Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s tanfolyamoknál néztem a...

OKJ-s tanfolyamoknál néztem a kaszkadőrt amit el lehet kezdeni 10. osztály után. Akkor ott kell hagynom a sulit vagy vele párhuzamosan is csinálhatom. Esetleg nyáron?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:26
 1/1 DanHoliday válasza:

Hello!

Én is szintén erre a tanfolyamra szeretnék jelentkezni, ahogy én néztem eleve nyáron kezdődik, legalábbis idén július 11-én indult a képzés. Az egyetlen hely ahol OKJ-s képzés folyik az Független Magyar Kaszkadőrök Szövetsége. Honlapjuk: [link]

Szerintem ne hagyd abba az iskolát, ki tudja lehet kelleni fog még. A kaszkadőriség nem egy egyszerű dolog és nem is veszélytelen, ha szakmát akarsz váltani nem árt egy érettségi. Mindenesetre a honlapon megtalálod az elérhetőségüket szerintem nyugodtan tedd ott fel a kérdéseid, hogy össze lehet-e egyeztetni a kettőt vagy sem. Bár szerintem azt fogják mondani, hogy suli után menjél, ha csak nem döntesz úgy, hogy inkább otthagyod. Én is néztem egy weblapot ahol azt írták 10. után már lehet jelentkezni, de itt nem találtam erről semmilyen információt, szóval nem veszem biztosra, hogy nem változtatták ezt is meg. Ha van erről bármi infód meg meg tudnád írni?

2011. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!