Ez most, hogy is van?

Figyelt kérdés
most pótérettségizem..ugyebár töri érettségin el kell érni az írásbelin a 10%-ot ami (90ből 9 pont.) szóbelin is el kell érni a 10%-ot ami (60ból-6 pont) és akkor már meg is van az érettségi.ezt olvastam az oktatási hivatal honlapján,hogy ha a szóbeli meg az írásbelin is megvan a 10% akkor már megvan a töri. eddig okéé..
2011. nov. 12. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a kérdést, de aki nem tud elérni 10%-ot egy középszintű érettségin, annál azon is csodálkozom, hogy reggel otthonról eljut az iskoláig egyedül.
2011. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az,h ugyebár ha teljesítem írásbelin meg szóbelin is a 10%-t akkor megvan az érettségi.ami írásbelin a 10% az 9 pont.szóbelin meg 6 pont...

de akkor mér írta fel a töri tanárom,hogy 30 ponttól van 2-es?

2011. nov. 13. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert az, hogy elérd a 10%-ot az szükséges, de nem elégséges feltétel.

Tehát ha írsz egy 100%-os írásbelit, de a szóbelin meg se mukkansz, akkor még ugyanúgy megbuksz.

Ha mindkettőn csak 10%-ot érsz el még mindig megbuksz, mert a 30 pontot el kell érni a kettőből együtt.

2011. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így már világos köszönöm!!!

De ugye 9 pontot nem nehéz elérni? kb.hány értelmes mondat kell,hogy a 9 pontom meglegyen?

(én sajnos a törihez buta vagyok) meg nagyon nehezen tanulok és ráadásul magolok mint egy verset:S:/

2011. nov. 13. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!