Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, hogy 52-évesen,...

Mit tegyek, hogy 52-évesen, biztosan eltudjak helyezkedni, munkába állhassak Magyarországon? Milyen állást pályázzak meg, milyen irányba fejlesszem fogyó képességeimet.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy a társadalom szükséges és "megbecsült" tagja lehessek? Mit tegyek,hogy ne érezzem úgy,hogy nincs itt nagy jövőm,jövőnk? Konkrét válaszokat várok.
2011. nov. 14. 12:44
 1/3 anonim válasza:
sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, de látom mások sem nagyon tolongnak. Én azt javaslom, menj be a helyi munkaügyi központba és kérdezd meg, hogy nem indul-e valamilyen szakmaképzés, ami a régióban hiányszakma. Ha szerencsés vagy, ingyen is elvégezheted, és a képzés után munkába is állhatsz.
2011. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nincsenek fogyó képességek. Fejleszthető képességei vannak mindenkinek. Önnek is. Pozitiv hozzáállás és teljes optimizmusa legyen.Ezt megérzik a munka felvételnél és aki életvidám, nyitott személyiség azzal jobban szeretnek együtt dolgozni.Egyetértek azzal, hogy a munkaügyi központ adhat listát is , hova lehet jelentkezni. De néha érdemes egy vagy két ötletet meghatározva, fixen ráállni, olyan pozíciók megpályázására.

De nem is feltétlenül szükséges pályát módosítani.

Nem derül ki a levélből mi a foglalkozása. Esetleg írja meg.

Sok sikert kívánok!Az én anyukám 60 éves sok keresés és lankadatlan lelkesedés után újra tanítónői állást vállalt.

2011. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfiként vagy nőként?
2017. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!