Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántad, hogy arra a szakra...

Megbántad, hogy arra a szakra jelentkeztél?

Figyelt kérdés

Egyetemisták!

Az lenne a kérdésem, hogy ha ezt olvassa valamelyikőtök, aki megbánta, hogy egy adott szakra jelentkezett, írja le, hogy hova jelentkezett (város, szak), miért bánta meg, és hova menne/megy szívesebben?

Segítenétek a továbbtanulásban!


2011. nov. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bme mérnök infón kezdtem, és azért bántam meg, mert csak a pénz motivált, tudtam, hogy az eszem megvan hozzá és el tudom végezni, azt gondoltam, majd időközben megszeretem. De nem. Ott is hagytam.

Tanulság: csak olyan szakot kezdj el, ami legalább egy kicsit is érdekel.

2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szeged kémia

nem mondom, hogy megbántam, de sokkal jobban érdekel a pszichológia, az emberi viselkedés, művészetek, zene, versek, színház, kultúra, rajz és sok más humán dolog, de ezekkel nem nagyon tudnék mit kezdeni pedig annyira imádok rajzolni meg.. áááá....

2011. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Eger etika, ember-és társadalomismeret. 3 évig jártam, még kettő kellett volna, hogy diploma is legyen. Érdekelt a filó, azért mentem oda, de a sok filozófiai gondolat és sok zsákutca csak egyre jobban beforgatott, és egyre rosszabbul éreztem magam.

Továbbá lehetett volna még fizetni az albérletet, kijárást is, na és ugye ha be is fejeztem volna, mit kezdenék a tanári diplomával?..

Szóval ezért is hagytam abba. Azóta dolgozok, ez se kellemes csöppet se, viszont kapok pénzt, nem nekem kell fizetni! Másrészt nem gyötörnek annyira kínzó gondolatok feleslegesen..

2011. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!