Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolai színdarabokat hol...

Iskolai színdarabokat hol találhatok? Esetleg van olyan könyv ami összegyűjti ezeket? Viccesebbet gondoltam főleg, de bármilyen jó lenne.

Figyelt kérdés
És esetleg nem tudja valaki hol találom meg a következő anyáknapi szindaradot: "Enyém nevem Ülübül vagyok, srác szomszéd bolygócsillagról..." ennyi maradt meg :) még a nnyó én vallaltam be, szívesen visszaolvasnám.
2011. nov. 20. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés,de én is régóta kerestem ezt a "színdarabot".

Ha beírod a google keresőjébe,hogy Übül másik bolygóról,akkor kiadja az első találatban,de nekem is Ülübül rémlik,illetve nem pont így hangzott,ahogy itt le van írva,de lehet hogy minden iskolában másképp tanították be a gyerekeknek.Én Ülübül voltam olyan 30 évvel ezelőtt! :)

2016. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!