Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges hogy "hamarabb"...

Lehetséges hogy "hamarabb" fejezzem be a középiskolát?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy meg lehet csinálni mondjuk úgy hogy elkezdek saját tempóban előretanulni és amint lehet osztályozó vizsgát teszek majd pedig leérettségizek? Vagy ha így nem akkor máshogy lehet?

Nagyon szépen kérek mindenkit hogy rendes választ adjatok mert fontos lenne számomra.


2011. nov. 20. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elméletileg lehet, de nem fogod
2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez biztató. miért ne sikerülne?
2011. nov. 20. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
mert annyi anyagot nem leszel képes megtanulni
2011. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem. azért szerintem megpróbálom, veszteni nemvesztek vele semmit :)
2011. nov. 20. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
végül is. de azért érdeklődj az iskolánál
2011. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod, hogy képes vagy rá, akkor bátran. de nem fognak neki örülni :) a lényeg, hogy legyen szorgalmad. mi okból akarsz sietni? most hanyadikos vagy?
2011. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért nem örülnének neki?:O épp 11.-es vagyok öt évfolyamoson(tehát tizedikesnek számítok). egyrészt már megbántam hogy ebbe az osztályba jöttem...teljesen időpocséklásnak tartom még azt a plusz 1 évet, másrészt szeretnék a lehető leghamarabb abban az irányban tanulni ami érdekel.
2011. nov. 20. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
mert az ilyen általában megindít egy lavinát, a végén meg bezár az iskola :D
2011. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem csak az érettségi tárgyakból kell ám osztályzó vizsgát tenned. Tehát minden más "töltelék" tárgyra is fel kell készülnöd, ezek társadalom ismeret, etika, művészet, filozófia, szükség esetén biológia, fizika, testnevelés stb. Ezt így mind nem hiszem, hogy teljesíteni tudnád.
2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj, lazán! egyik osztarsam ugyanezt csinálta előrehozott emelt matek emelt info 5ös utána minden más tantargy 2es. de elmondhatja h 16 évesen felvették az egyetemre
2011. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!