Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne keresett szakma egy...

Mi lenne keresett szakma egy lánynak? Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

A biosz és a nyelvek érdekelnek. Biosz faktos vagyok. 4es tanuló. Már megvan elvileg, hogy hova adom be a jelentkezésem, de érdekelne a véleményetek.

18/L



2011. nov. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvosnak külföldre
2011. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kémiából hülye vagyok :D

Biosz lesz a választott tárgyam egyedül.

Előre láthatólag lesz egy B2 angol nyelvvizsgám. De 360pontom lesz szerintem kb., ahogy ismerem magam, ha nem rontok el semmit.

2011. nov. 20. 22:21
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem mintha lebeszélni akarnál esetleg arról hogy biológusnak menj de nekem egy nagyon jó barátom tanult biológusnak és tőle tudom hogy azért kaptak kémiát is elég rendesen a nyakukba.
2011. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arról nem kell lebeszélni:D Olyan szakmát akarok, amivel itthon, esetleg külföldön el tudok helyezkedni. Nem hinném, hogy a biológus ilyen. Csak azért írtam, hogy a biosz érdekel, mert mindig ez szokott lenni az első kérdés. Ettől függetlenül szívesen tanulok tovább bármivel /kivétel:fizika, kémia, föci/ :D
2011. nov. 21. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bioszból csak 4-es vagy és kémiából sem vagy jó, akkor orvosi kilőve. Gazdasági, pénzügyi vonalon még kezdhetnél valamit, nem is nehéz, és jó nyelvtudással (felsőfokú angol, ha lehet felsőfokú német mellé) könnyen el lehet helyezkedni.
2011. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!