Óvónőképző vélemény?

Figyelt kérdés

Óvónőképzőbe szeretnék jelentkezni, manapság hogy működik, kell felvételi?? 10es skálán mennyire nehéz elvégezni?

Nem tudom van e valaki aki Böszörménybe jár, mondana nekem véleményt,tapasztalatot? meg hogy kell bejárni stb..


2011. nov. 21. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
*bocs Óvóképző
2011. nov. 21. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Alkalmassági vizsga van. De azt tudod ugye, hogy kihalásos rendszer van az óvónők között is, évekbe telik, mire munkát találsz (hacsak nincsenek jó kapcsolataid), a fizetés pedig 79 ezer Ft.
2011. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs más ötletem sajnos. Ráadásul úgy érzem erre a pályára születtem, gyerekekkel szeretnék foglalkozni. 5 éve nincs más ötletem, nincsenek céljaim, anyukám elvégezte régen az óvóképzőt, aztán megszült 3 gyermeket, elvégezte a tanítóképzőt, és 20 éve nincs munkálya, most kapott állást egy óvódában-Dunántúlon. Állítólag ott keresnek sok óvót a magánóvodák miatt.

Tényleg nem tudom...úgy örülök h most van vmi célom legalább, utálok célok nélkül élni, de amit látok a környezetemben nagyon elszomorít. :(

Fodrász kozmetikus suliba járok. Kozmetikát utálom és azok sem keresnek, fodrász jó lenne, de nem bírok állni..

Most csak ez van. Vagy összejön vagy nem.

2011. nov. 21. 23:08
 4/8 A kérdező kommentje:

meg ezt örömmel csinálnám. 80 is több mint semmi...S

Alkalmassági vizsga miből áll?

2011. nov. 21. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

A kezdő bruttó 122000 ft (diplomás minimálbér)

2011. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van ének,rajz készségfelmérés. Magyar és testi alkalmassági. Az oviban emelgetni is kell sokszor vagy földön ülni.....

De miért nem kérdezed meg anyukád mit mond erre?

2011. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah egyébként meg felvi.hu

Illetve keress rá a választott intézményed honlapját....

2011. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azóta mi változott. Énekből mi kell?és furulya?
2011. nov. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!