Andragógia alapszak?

Figyelt kérdés

Ha andragógia alapszakot veszek fel, onnan tudok tovább menni majd oly módon, hogy általános iskolai tanár lehessek? Vagy milyen alapszakot vegyek fel a SZTE-JGYPK-on?


16/F


2011. nov. 23. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
büfészak.
2011. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kulturált választ (Y)
2011. nov. 23. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
ha általános iskolai tanár szeretnél lenni, akkor miért nem mész tanító szakra?
2011. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ajánlom neked az andragógia szakot (tapasztalat). Nem fogsz olyan ismeretanyagot kapni, ami valóban hasznos lenne neked, és én úgy tudom, hogy ezzel a végzettséggel nem is lehetsz általános iskolai tanár. Azt nem tudom Szegeden milyen szakok vannak, de pl Debrecenben a Tanítóképző Főiskolán van külön tanító szak.
2011. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát tanító szak itt is van. Szóval szerintem az lesz belőle. Az andragógiát egy ismerősöm mondta, hogy jó lehet... De ahogy utána olvastam nem is igazán érdekel az andragógia.
2011. nov. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!