Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikus ábrázolás/Digitál...

Elektronikus ábrázolás/Digitális művészet irányba szeretnék tanulni, de merre?

Figyelt kérdés

A KE-n kezdtem tanulmányaimat államin, de a szakom egy csődtömeg, és a diplomám semmit se fog érni, ha egyáltalán megszerzem.


Szeretnék átjelentkezni egy másik egyetemre/főiskolára. Az elektronikus ábrázolás áll legközelebb az érdeklődési körömhöz, mert szeretnék a jövőben ilyen téren dolgozni (dizájn, weblap tervezés, számítógépes játék fejlesztés, stb.) de nem tudom hol, merre.

KE kiesik, mert ide nem szeretnék jelentkezni, és ez biztos.

BKF egy lehetőség

EKF a másik lehetőség, amiről tudok.

De egyik egyetemről se tudok semmit igazából. Se a képzés minőségét illetőleg, se a diákélettel kapcsolatban.


Ha valaki tud róla, van tapasztalata, vagy van más tippje, javaslata, tanácsa azt szívesen meghallgatnám.


F/21


Megj.: 405 pontom van jelenleg, ezt talán ki tudom egészíteni valamennyivel, ha szerzek egy felsőfokú nyelvvizsgát angolból. Mindenképp államira szeretnék menni, részben mivel a költségtérítéses képzést nem áll módomban kifizetni, részben van még pár félévem, amit állami képzésben tudok tölteni.


2011. nov. 23. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a BKF-et csak ajánlani tudom, itt olvashatsz a képzésről: [link]


Viszont az lenne a legjobb, hogyha elmennél majd valamelyik művészeti nyílt napjukra, lesz kettő is januárban, mert ott kaphatsz arról igazán képet, hogy mit csinálnak a hallgatók ezen a szakon, betekinthetsz a műhelymunkákba, beszélhetsz a szakvezetőkkel, meg a szakra járó hallgatókkal: [link]


Illetve még annyit, hogy mindegy hány pontod van, mert ha erre a szakra jelentkezel, akkor felvételi alkalmassági és gyakorlati vizsgán kell részt venned, max. 200 pontot szerezhetsz, amennyit szerzel megduplázzák, és ehhez jöhetnek még hozzá a figyelembe vehető többletpontok.

2011. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!