Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék szakács?...

Hogyan lehetnék szakács? Többi lent

Figyelt kérdés

Abban szeretném segitségét kérni valakinek ,hogy 20 éves vagyok tavaly végeztem gimnáziumban ami nem szakirányú volt

idén sajnos dolgoznom kellett de jövőre elszeretnék kezdeni szakácsnak tanulni ugy tudom ezt okj-s tanfolyamon lehet kérdésem hogy melyek a legjobb tanfolyamok illetve ha azt elvégzem "tovább" tudok tanulni valahogy? Vagy hogyan lehetnék ugymond mester szakács nem pedig csak egy kifözdébe dolgozni?


2011. nov. 27. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam, de én meló mellett végeztem el egy fél éves képzést. Nem volt vészes, mert egy hétköznap délután volt az elmélet, vasárnap pedig a gyakorlat. Csak ajánlani tudom az iskolát, ha gondolod privátban megírom az elérhetőségeket.

Ha jól tudom ez után el lehet végezni konyhafőnök képzést illetve diétás szakácsot. A mesterszakácshoz pedig 10 év szakmai tapasztalat + felsőfokú végzettség kell.

De a sima szakács papírral is dolgozhat bármilyen elit helyen ha elég ügyes vagy, folyamatosan képzed magad és szerzel gyakorlatot.

2011. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!