Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha április május körül tennék...

Ha április május körül tennék nyelvvizsgát akkor az még beleszámítana a felvételibe?

Figyelt kérdés
Ha januárba tenném akkor tuti beleszámítana, de lehet nem lenne elegendő időm hogy felkészüljek.
2011. dec. 1. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beleszámít, mert nem szoktak azért olyan sokáig ülni rajta, szóval május végére, június elejére meglenne az eredményed, de ha nincs időd, akkor úgy tudom, hogy lehet kérni gyorsított eljárást, csak azért valamennyit fizetni kell.
2011. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha biztos információkat mondanátok mert ez nekem most nagyon fontos. Nagyon be akarok kerülni egy fősulira.
2011. dec. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!