Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi pontszámítással...

Érettségi pontszámítással kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Szóval ha emletezek valamiből, de az adott szakra nem azt adják meg választható tantárgynak, amiből emeltezek, akkor ott nem fogadják el pluszpontként?
2011. dec. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Szép is lenne, ha pl. vegyészmérnökire magyar-töri emeltekkel vennék fel az embereket.
2011. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem két elég ellentétes szak tetszik, kár hogy így ki van zárva az egyik...
2011. dec. 3. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,én haragszol meg akkor én kérdeznék.Most fogok nemsokára én is felvételezni,és érdekelne hogy mit jelent az hogy válaszható tantárgy?és miért fontos?

köszönöm előre is a válaszodat:)

2011. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát pontosan én sem tudom, de a felvi.hu-n minden szak mellett vannak választható tantárgyak. Gondolom azt jelenti, hogy azokból fogadják el az érettségit, vagy ha duplázol, akkor azokból a tantárgyakból választhatsz kettőt. De nem biztos, lehet még mást is jelent, szerintem kérdezz meg mást is.
2011. dec. 3. 14:03
 5/5 anonim válasza:
ha már úgyis az emleten van dolgod,inkább lifttel menj
2011. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!