ügyvéd vagy geológus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással egyik se légy.
2011. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Első válaszoló, ez nagyon erőltetett volt, nincs nagyobb örömöd az életben, mint hogy más nem létező helyesírási hibáiba köss bele? kisbetűvel kezdte a mondatot, nagyügy..


a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni

2011. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fizika, kémia, matematika jól megy? Mert ha nem, akkor ne is gondolkodj a geológuson.

Más szempontot nem tudok adni, de elég meglepő, hogy két egymástól ilyen távol álló szakma között szeretnél választani.

2011. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudsz seggelni, mondatokat értelmezni? Jó vagy töriből és magyarból, Van érzéked az emberekhez?

Nincs akkor a jogot felejtsd el.

2011. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végzős geológus vagyok és azt tudom mondani, hogy nem túl nehéz ez a földtudomány bsc. Kell hozzá egy kevés kémia, földrajz, fizika és egy kis matek, kb. ebben a sorrendben, de ha nem szereted annyira a reál tárgyakat, akkor se félj, mindenből csak egy kicsi kell. Tehát sztem a jog nehezebb. Viszont, hogy melyiknek van több értelme, azt nem tudom, sajnos egyiknek sincs túl sok jövője... legalábbis azt tudom, hogy rengetegen tanulnak geológusnak...
2012. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!