Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Kommunikációs és...

Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola! Aki oda jár, válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen suli. Elsősorban a kommunkiáció és médiatudomány szak érdekelne levelezőn, de minden infónak nagyon örülnél. Pl milyen oda járni? Milyenek a tanárok? Kb mennyi pénzedbe kerül a suli? (nem a tandíjra gondolok, hanem jegyzetek, stb) Előre is köszönök minden választ!
2011. dec. 10. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom alapszakról van szó, ott az oktatás levelezőn hetente szombatonként van. Szerintem nagyon jó hangulat, meg a főiskolai légkör, a tanárok is nagyon jók, de szerintem erről a leginkább egy nyílt napon tudnál benyomásokat szerezni, mivel ott találkozhat és beszélgethetsz a szakvezetővel, diákokkal, beülhetsz mintaórára, szóval szerintem ha tudsz, akkor mindenképpen menj majd el valamelyik nyílt napra: [link]
2011. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak szombatonként? De jó :) Nagyon örülök, hogy ilyen jókat írtál, elvileg most szombaton megyek nyílt napra. még esetleg annyit meg tudnál mondani, hogy a könyveket és a jegyzeteket a suli adja, vagy meg kell venni?
2011. dec. 15. 21:50
 3/3 anonim válasza:

Szia :) Én BKF-es vagyok,idén szeptemberben kezdtem és imádok oda járni.A diákok barátságosak és mindenki nagyon segítőkész. Tanárok jól tanítanak,de megkövetelik rendesen az anyagot amit leadnak,szóval csak akkor vállald ha érzel magadban annyi erőt hogy TANULJ.Könyvek itt nincsenek,mindenki maga jegyzetel órán,de vannak kötelező olvasmányok,meg megvásárolható jegyzetek,de ezek mind 5-6 ezertől indulnak,szóval jobban jársz ha egy felső évestől kérsz jegyzeteket,vagy könyvtárból kiveszed a kötelezőket.Eleinte én is mindent meg akartam venni,de amikor 15ezreket kifizettem,és még csak a negyede sem volt meg annak ami kell akkor kicsit elgondolkoztam hogy ez így durva lesz..


Ha bármi kérdésed van,szívesen válaszolok zargass nyugodtan :)

2011. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!