Rossz szakra mentem, de lehet-e valamiféle megoldás ( olvasd el lent is. )?

Figyelt kérdés

Amikor jelentkeztem a sulimba akkor nem nagyon tudtam hogy mi akarok lenni, és kereskedelem marketingre jelentkeztem, most a második évfolyamban vagyok fél év előtt még, és már korábban elkezdtem érdeklődni a geodézia szak iránt,amihez tudomásom szerint kell fizika földrajz és matek érettségi, aminél az a gondom, hogy azt hallottam hogy a földrajzot kivették a természet tudományi ágakból az érettséginél és az iskolámban nem kapok fizika érettségit, csak első évben tanultam fizikát.

És az lenne a kérdésem hogy ilyen esetben átmehetek e másik suliba még, vagy már nem. Ha valamit tévesen írtam le kérlek javítsatok ki, és a válaszokat várom.

Kösz hogy elolvastad.


2011. dec. 10. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A kulcsszavakon besírtam :D


Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor középiskoláról beszélünk. Természetesen bármikor átjelentkezhetsz másik középiskolába, ha van kapacitás, átvesznek. Tehát akár már most félévkor, vagy jövőre ezt megteheted. Csak jó előre be kell menni az új suli igazgatójához, és jelezni a szándékodat, ő meg megmondja, hogy lehetséges-e, vagy sem.

2011. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. A kulcsszavakért bocsánatot kérek, csak a hasonló találatok szavait írtam be :D. Még egyszer köszönöm a válaszod.
2011. dec. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!