Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár közületek valaki a BME...

Jár közületek valaki a BME Energetikai Mérnöki szakra?

Figyelt kérdés
Aki igen, az mesélne róla részletesebben? Elolvastam a tájékoztatót, meg az internetes anyagokat, de én egy hallgató véleményére/tapasztalataira lennék kíváncsi elsősorban! Köszönöm!
2011. dec. 12. 20:03
 1/3 Mátyás3 ***** válasza:
Mechás vagyok, de van egy csomó energetikus barátom meg sok közös óránk is van, pár dolog: Elég erős szak tele csomó igen jó fejűgyerekkel rendre, van értelme ezt tanulni,de ha rájöszz h mégse akkor villamosmérnökire, mechára és sima gépészre is át lehet menni egyszerűen. Lányok azok nemnagyon vannak. Amúgy jó sok hőtannal tömik majd a fejeteket de megússzátok szinte az egész mechanikát
2011. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erősen gondolkozom a mechatronikán is, mesélnél róla egy pár szót légyszíves? :) Nagy a szórás? Mik a fő szórótantárgyak? Mennyire nehéz elvégezni? Köszi!
2011. dec. 15. 15:37
 3/3 Mátyás3 ***** válasza:
100%
Azt hinné az ember ,hogy nagy a szórás, de nem akiket ide felvesznek azok általában el is végzik ezt, kb 80%-ban, max 1 év csúszással ami igen jó, és aki nem végzi el az is inkább azért mert átmegy máshova. Szerintem nem olyan nehéz elvégezni, csak néha le kell ülni és csinálni. Mechán eléggé értelmes mindenki, a közösség is jó, itt segítenek egymásnak a szaktársak tényleg nem mint pl máshol ahol max csak akikkel jóban vagy azok, itt kb legalább névről ismersz és köszönsz mindenkinek. Az infó része meglepően könnyű, a gépészes és az elektromos viszont nagyon nem. Amúgy meg most így a vizsgám előtt 4 nappal utálom az egész BME-t, de majd elmúlik.
2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!