Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy alkalmas vagyok-e a tolmácsnak, illetve hogy van-e hozzá érzékem?

Figyelt kérdés
Érdekelne a tolmácsolás, mint szakma. De nem tudom, hogy belevágjak-e, mert lehet hogy nem is lennék alkalmas erre a pályára. Bár angolból mindjárt meglesz a felsőfokú nyelvvizsgám, a nyelvtudás önmagában nem elég. Amúgy még középiskolás vagyok.

2011. dec. 17. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre szeretnél menni,és érdekel a tolmácsolás,akkor sztem a legjobb ötlet,h elmész vmi jó szakra(itt értem,h érdekel,és tudod,h el fogsz tudni vele helyezkedni),és választható tárgyként veszel fel nyelvet,amit még külön tanárral,és magadban is tanulod.Így lesz jó szakmád is,és nyelv is lesz hozzá.Ha pedig simán tolmácsolni akarsz,akkor menj vmilyen nyelvközpontú szakra. :)
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!