Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet még valamiből élni?

Meg lehet még valamiből élni?

Figyelt kérdés
Biológusnak tanulok, de annyira kikészítenek az egyetemen, hogy erősen gondolkodom azon, hogy itthagyom a szakot, pedig sosem adtam fel semmit, de nem szeretnék idő előtt megbolondulni... tanulnék valami mást, amivel esetleg később még munkát is kaphatnék, csak nem tudom mi legyen az. Annyit tudok, hogy jó a nyelvérzékem, felsőfokú angol, olasz középszinten, de még fejlesztendő. Meg érdekelne a szakácsmesterség is, de nem tudom van-e értelme. Milyen ötletetek van? Mivel lehet még manapság annyit keresni, hogy ne halj éhen?
2011. dec. 19. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

hanyadéves vagy?

én azt javasolnám, hogy vedd fel a biosz mellé a kémia szakot az egyetemen és menj el tanárnak

biolkém tanárok kevesen vannak

bár ha semmi hivatástudatod nincs akkor inkább na

vegyészet mennyire érdekel? mert azzal tuti lenne munkád + jó fizetésed

2011. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fejezd be az egyetemet... ha utána is szakács akarsz lenni tanulj annak munka vagy munka keresés mellett.

Nálunk pl nagyon kéne egy jó biosz kémia tanár.

Érdeklődj körbe mik a lehetőségeid. A molekuláris biológia is jó hely még.

2011. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CSEHI GÁBOR válasza:
szia....én szakács vagyok és nem ajánlom....itt is edegrohamot kapnál mint szakács....csak azok a szakácsok nem idegeskednek akiknek téllega vérükben van és már tanuló kotuk óta szinte az élteti őket hogy versenyekre járjanak stb....én egy szorgalmas átlagos szakács vagyok de énis most gondolkodom azon hogy ahoz hogy jól keressek ahhoz annyit kell dolgoznom hogy fizikailag és szellemileg összeroppanjak..nem éri meg.....ausztrálián gondolkodom h még 2 évet spórolok és megpróbálok kijutni valami más szakmával...sztem fejezd be az egyetemet..nekem is paszkodott az ELTE-n egy ismerős csaj..biólógus szakon szintén... de fejed be asulit utánna tiéd a világ jó nyelvérzékeddel!!
2012. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!