Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. -os vagyok, és most sokat...

8. -os vagyok, és most sokat stresszelek a felvételi miatt. Ilyen jegyekkel: Töri:4, irodalom:4, nyelvtan:4, angol:4, fizika:3, matek:2, kémia:3, biosz:3, föci:3 felvesznek szakközépbe?

Figyelt kérdés

Kiskunlacházi Szakközépiskolába(kereskedelem,és Marketing szak) szeretnék felvételizni. Parázok nagyon,hogy nem fognak felvenni,ha jól írom meg a központit akkor sem.:(

Illetve nézik egészen 5.-től a jegyeket?

mert ha igen,akkor az jó nekem. Mindig 4,3 körül volt az átlagom,most meg 3,4.


Jelentkezzek,csak szakiskolába?


2011. dec. 22. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jelöld meg azt a sulit, amelyikbe menni szeretnél (még ha kevés is az esély rá, hogy felvesznek) , mert ki tudja. Mit vesztesz vele, ha bejelölöd és nem vesznek fel? Semmit.

Ha van ott a környéken több gimi is akkor valószínű, hogy felvesznek. Hiszen a jó tanulók ÁLTALÁBAN gimibe mennek.

2011. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Iskolától függ hogy hogyan nézik a jegyeket.

2es matekkal biztosan akarsz központit írni?

2011. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na ezaz,hogy a matek nem az erősségem.

Bár,hármasra álltam abból is,amiből meg most négyesre állok,abból mind ötös voltam.

Elég hülye ötlet volt pont most lazítani :D

Magyarból meg Matekból írok központit.

Magyartól nem félek,azt a kis ujjamból ki rázom,ha akarom :)!

Matektól annál inkább..

Tanáraim mind aztmondták,hogy nem vagyok való Szakiskolába.

2011. dec. 22. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz a magyarral,az se mindig olyan könnyű.Tavaly könnyű volt a központi,idén valószínűleg nehezebb lesz.
2011. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Majd odafigyelek ,és megpróbálom ki hozni magamból a maximumot:)
2011. dec. 22. 21:27
 6/14 anonim válasza:
"Mindig van remény!" Nem nézik 5-től a jegyeket csak 7 év végétől :( Sok sikert! Remélem sikerülni fog!
2011. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az is jó ha 7.-től nézik:)
2011. dec. 24. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Van olyan iskola, ahol már 5.-től nézik. Ennek a suli honlapján utána tudsz nézni.
2011. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. dec. 24. 18:43
 10/14 anonim válasza:
100%
Sok sikert! Bár matekból eléggé bele kell húznod, ha marketing és kereskedelmi szakos suliba akarsz menni... De mindenképp érdemes megjelölni az iskolát!! :)) sok sikert!!!
2011. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!