Érdemes-e? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Érdemes-e 25 évesen belekezdeni még egy diplomába?


Van már egy mérnök informatikus diplomám és rendelkezem két felsőfokú nyelvvizsgával és nyelvtudással(angol, francia). Jelenleg van egy stabil munkahelyem, jól keresek, így csak levelező vagy távoktatás jöhetne szóba. Igazából egy gazdasági jellegű képzésben vennék részt legszívesebben. Ami nagyon érdekelne: kereskedelem és marketing vagy gazdálkodás és menedzsment


2011. dec. 24. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, mindenképpen érdemes. Jelenlegi végzettséged is keresett, de ilyen plusz diplomával hülyére keresheted magad, biztos, hogy nagyon keresett ember lennél. Én mindenképpen javaslom.
2011. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert keresett meg hasznos, meg blabla. Bár elképzelni nem tudom, hogy ezen mi olyan érdekes.
2011. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes.

Én gazdálkodás és menedzsmentre mennék mindenképpen.

2011. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon hasznosak voltak! Mindenkit felpontoztam.
2011. dec. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!