Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amennyiben sikeres osztályozó...

Amennyiben sikeres osztályozó vizsgát és érettségit teszek minden szükséges tantárgyból felvételizhetek 10. -esként egyetemre?

Figyelt kérdés
Mert a következő 2,5 számomra teljesen fölösleges időtöltés lenne, úgy is tudom hova akarok menni, a pontszámom is meglenne simán...
2011. dec. 27. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
persze..felvételizhetsz, de biztos mindenből menne?? hiszen a matek az nem valami egyszerű, ha csak 2 évig tanultad, utána teljesen más típusú feladatok vannak.. (én már csak tudom, 11.-es vagyok)
2011. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kötelező tárgyakból lehetne előrehozott érettségit tenni, nincs meg pl. az előírt évek száma, ameddig tanultad.

Ha már nem tanulod, akkor igen.

2011. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Biztos menne dolog nem kérdéses :) Már 1 Infó közel maximumom van 9.-ből, egy matekkal dupláznám, a többin 40% ( gyenge 3-as ) a cél :) Előrehozottat lehet tenni minden tárgyból, kérdés, hogy az iskolát engedik-e előbb befejezni
2011. dec. 27. 19:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet picit egoista volt, bocs, de úgy értem, hogy most feltételezzük, hogy sikerül ;)
2011. dec. 27. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem engedi a sulid, akkor ugyanott tartasz.

És tapasztalat szerint kell még az a pár év...nem éreznéd jól magad fiatalon az egyetemisták közt, hidd el, hogy az is számít, hogy egy közösség része legyél, hiába nem érzed most jól magad a középsuliban.

2011. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet persze, de kalkuláld be,hogy MINDENBŐL meg kell csinálnod az osztályzó vizsgát amit tanulnál,és nem csak az érettségis tantárgyakból. földrajz,kémia,fizika,kommunikáció,művtöri,civilizáció,gazdaság stb stb. attól függően milyen tantárgyaid lennének még
2011. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!