Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6. osztályban matekból bukásra...

6. osztályban matekból bukásra állok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bukásra álok matekból, félévkor 100% bukás. Mit tegyek ha megtanulom az anyagot 3 óra múlva is felmondom , de holnap mindent elfelejtek? Matek tanár jár heti 4 szer.

Mi csináljak????


2011. dec. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
jár matektanárhoz.... ja meg tanulj
2011. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tanulj

amúgy az nem tesz semmit ha matektanárhoz jársz mert ebből azt szűröm le hogy nem vagy befogadó képes /mármint nem figyelsz oda, nem érdekel/ és így tök felesleges oda járnod

2011. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a tanár nem megfelelő, vagy a hozzáállásod. Mondjuk a tanár feladata éppen az, hogy változtassa meg a hozzáállásod. Csodamódszer nincs. Egyszerűen tisztában kell lenned, hogy a matek másmilyen tantárgy, mint a többi. Semmi értelme "felmondani". Megérteni kell, és témába vágó feladatokat megoldani. Ha egyszer rákapsz az ízére, onnan már könnyű, de el kell fogadnod, hogy más, mint a többi tantárgy. Nemegy 2-esért küzdő gyereket láttam eljutni az 5-ös érettségiig.
2011. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
6. osztályos vagy, matektanár jár heti 4×, és bukásra állsz? Az igen...
2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gyakorolj, csinálj feladatokat. Hatodik osztályban nem olyan bonyolult az a matek. Én mondjuk mindig is értettem és szerettem, de a kulcs akkor is az hogy nagyon sok feladatot kell megcsinálni. ;)
2011. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hatodikosan matematikából bukásra állni? Az szép.

Középsuliban/gimiben mégnehezebb. Egyetemen meg első fél év alatt annyit vesztek mint alőtte négy év alatt.

2011. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, oldj meg feladatokat! Úgy jobban megmarad az elmélet és nem felejted el.És gyakran ismételj!
2011. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!