Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó választas lenne a Hajózási...

Jó választas lenne a Hajózási technikus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg szakmát tanulok, de ez teljes mértékben nem illik hozzám, így feláldozva egy évemet, másik szakmát kezdenék el. Ezt a hajózási technikumot Zamárdiban lehet tanulni, és nagyon jónak hangzik, bár nincs sok információm róla. Szerintetek jó? Elvileg elvégzés után segítenek a Balatonon állást talàlni, de ezzel télen is lenne munkám vajon? A sulinak írtam már, de még nem válaszoltak. Igy bennetek bízom, és előre is köszi !
2012. jan. 5. 22:35
 1/4 anonim válasza:

A Hajózási Technikus az egy értelmes szakma, külföldön is jól kereshetsz vele, de lévén OKJ-s így EUrópán kívűl nem mész semmire vele (Kivéve mázlis esetben) Most perpillanat pl Németeknél sem fogadják el semmilyen papírral sem az ilyet, de ez nam azt jelenti hogy nem éri meg nagyon is megéri, Most jelentkeztem a suliba ahova írtál, felejtsd el az emailt egy életre hívd fel őket telefonon Magyarországon az egyetlen normális hely ahol ilyet tanulhatsz az a Délbalatoni Szakközépiskola ( Zamárdi, Székesfehérvár stb...) Kollégium is van Fehérváron étkeztetéssel együtt... JAK(József Attila Középiskolai Kollégium) igaz csak szeptemberben kezdem így érettségi után de sztem nagyon jó a Pestit azt felejtsd el...


Lehet mellé egy STCW meg egy Yacht Master tanfolyamot kanyarítani utóbbi 450e.Ft előbbi 250e. Ft körül mozog de megérik csak mindig változnak és nem mindegy milyet csinálsz sok fajta van könnyen lehúznak és átb*sznak ha nem vigyázol...


Én ezt a 2 tanfolyamot néztem ki mellé.

írd le a mail címed majd beszélhetnénk ha még érdekel.

2012. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabados "Pascal" válasza:
Helló én is ezt a szakmát néztem ki magamnak és írtad hogy az okj-t európán kívül már nem fogadják el akkor melyik az amit elfogadnak?
2012. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik suliban van ez?
2017. júl. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A neve

Délbalatoni Szakközépiskola(?)

2017. júl. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!