Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsok kellenének. Budapeste...

Tanácsok kellenének. Budapesten milyen jó koleszok vannak?

Figyelt kérdés

Most 8.-os vagyok.


Nagyon elcsesztem a félévim. Matekból,fizikából kettes leszek .

És ma kaptam Föciből kettő kettest,szóval lehet az is csak kettes lesz.

Viszont töriből,irodalomból,nyelvtanból,angolból megvan a 4 es.

Info,kémia 3as.

Soha nem voltam ilyen rossz tanuló :(

Tudom,hogy erről csak én tehetek,de rengeteg minden miatt nem ment,a tanulás,még kórházban is voltam.

Gondolkodtam mi legyen a továbbiakban..

Elsőnek egy gyengébb szakközepet jelölnék meg(3as-tól már felvesznek) Csak ma mondta,oszt.társam,hogy tesója oda járt,és nem ért el semmit. Most még 2 évet kell tanulnia. Hiába kapott érettségit,nem tudott elhelyezkedni. (egyébként kereskedelem és Marketinget tanult,ahova én is jelentkeznék)

Van annak a sulinak,szakiskola része is,ahova fel veszik a full ketteseket is. Viszont aztmondják tanárok,hogy oda nem vagyok való..

Gondoltam rá,hogy Budapestre mennék,esetleg koleszba,de ott milyenek vannak? ahova én tuti bekerülnék?

Segítsetek ha tudtok,légyszives..

Most tényleg nem tudom,mi lenne a legjobb..


Előre is köszönöm! :)


15/L


2012. jan. 9. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Őszintén szólva rengeteg kollégium van ha beírod a google-ba akkor tuti kiad egy párat amúgy meg én is azokat néztem most viszont amiket néztem azok mind be voltak telve :/ nem tudom ilyenkor mi a teendő :( de amúgy mindegy majd megoldom
2014. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!