Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár (t) valaki az Atalantába?

Jár (t) valaki az Atalantába?

Figyelt kérdés

Érdemes oda menni protokoll ügyintéző szakra?Ellehet helyezkedni vele?



És amúgy láttam, hogy a 8.kerületben van, az lenne a kérdésem evvel kapcsolatban, hogy nagyon rossz környék tehát ha télen sötétbe kell hazamennem( mert ugye hamar sötétedik) akkor lehet probléma?



Amúgy az a tervem, hogy itt egy év alatt meg szerzem a protkoll ügyintéző szakot és csinálok egy nyelvvizsgát, mertúgy hallotam itt kellőképp foglalkoznak a nyelvvel, mert ugye nyelviskola is volt, majd főiskolára megyek.


18L


2012. jan. 11. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá tenném ezt emelt szinten végezném el. Mármint a protokoll ügyintézést.
2012. jan. 11. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit takar a protokoll ügyintéző? Nézz utána alaposan hogy mennyire keresett ez manapság..és milyen fősuli?
2012. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a prtokoll ügyintéző ezeekben a munkakörökben dolgozhat :

protokoll ügyintéző,

utazási tanácsadó,

szervező,

idegenforgalmi ügyintéző.


A protokoll ügyintéző ismeri, és gyakorlatban alkalmazza a mindennapi élet írott és íratlan etikai normáit, a hivatalos eseményekkel kapcsolatos speciális protokoll szabályokat.


és a főiskolán még gondolkodom.. vagy közgazdasági vagy pedig ilyen rendezvényszervező-s

2012. jan. 11. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos én most diplomázok vendéglátás szervező szakon közgazdasági diplomám lesz.. és rendezvényszervezésből írom a szakdogám..Ezt most még nem ajánlom neked hogy erre menj mert haldoklik az egész piac..A rendezvényekhez pénz kell amit szabadon tudnak elkölteni a vállalatok de az most nincs..


Én is ilyesmivel szeretnék majd foglalkozni..Ha majd fősuli akkor zskf..

2012. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4/4es vagyok megint Szolnokin is van ilyen ami tényleg rendezvényszervező de az csak másoddiplomaként szerezheted meg. Én ide járok és nem vagyok tőle elragadtatva..mármint az én szakirányomtól..nagyon nincs gyakorlatias oktatás..
2012. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Protokoll ügyintézővel semmi gond, de NE AZ ATALANTÁBA! Ennél rosszabb iskola nincs! Semmiben nem segítenek, tanárok katasztrófák! A dolgozatokat elhagyja, vagy épp 2 hónap után kijavítja! Mindenre ráérnek: pl hétfőn kezdődik az iskola, de órarend még mindig nincs! Szétszórt nagyon a suli! (2.éve járok ide). Szerintem keress valami mást,mert itt sokat fogsz szenvedni!
2012. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Arról nem is beszélve,hogy több éve az OKJ-N 52 fős osztályokból 50-en megbuknak. Ez is az iskolát tükrözi! Tanítás az 0.
2012. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A rendezvényszervezőt én nem választanám, legalábbis csak negativumot hallok róla...

A suli ennyire rossz lenne?

Én is most fogok kezdeni itt keresztfélévben...

Tanít itt egy ismerősöm, ő ajánlotta... Ismerjük egymást régóta ahhoz, hogy ha tényleg ilyen szar lenne, megmondaná, hogy nézzek mást... Annyit mondott,hogy ne emeltszintű képzést válasszak, hanem felsőfokút, mert az emeltszintűvel nem fogok semmire menni...

De majd meglátom hogy milyen lesz, ha már ténylegesen is járok...

2012. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is felsőfokúra járok, pénzügyi szakügyintéző......ki az ismerősöd?
2012. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!