Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az andragógia szak tényleg...

Az andragógia szak tényleg nem ér semmit?

Figyelt kérdés

tanul valaki ilyet

Esetleg a Kodolányi János fősuliról tudtok mondnai vmit?

Jó suli?

El lehet ezzel a szakkal helyezkedni?

Aki elvégezte az hol helyezkedett el? Egyáltalán miben gondolkodhatok? Egyszerű rá bekerülni pl.: szakközépből?


2012. jan. 14. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:

és néztem h kb 390 pont a felvételi ponthatár

ebbe pontosan mi és hogyan számít bele?

miből mennyit kell elérnem?

ha hülye a kérdés ne nézzetek annak, csak most még nagyon nagyon az elején vagyok és csak érdeklődök

2012. jan. 14. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Fordítva gondolkozz. Találd ki, mit akarsz majd csinálni, és azt a szakot végezd el, ami ahhoz kell.

Egyébként anyósom pl. andragógiát végzett, és egy egyesület titkára vele.

A Kodolányit én nagyon nem ajánlom. Persze attól is függ, mi a célod vele. Nekem az a tapasztalatom, hogy érdemes a régi, nagy egyetemekre menni - egyszerűen fényévekkel magasabb a színvonal, a hallgatók színvonala is.

2012. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ajánlanál egy olyan egyetemet?

amúgy szakközepes vagyok és elég kicsi esélyem van sajna :S

2012. jan. 14. 11:39
 4/6 A kérdező kommentje:

mit kell ahhoz tennem h szakközépből bekerüljek??

ha innentől kezdve csak kitünő leszek?

2012. jan. 14. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó érettségik. A 2 felvételi tantárgyra hajts rá legyen nyelvvizsgád és bekerülsz. De andragógia, hát igen... Sok lehetőségre ne számíts vele.
2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Kodós vagyok, és az a véleményem, hogy bármelyik iskolával el lehet helyezkedni, HA jó vagy. Tehát, ha tanulni mész oda. Itt is vannak lehetőségek, amiket ki lehet használni, vagy lehet őket hagyni elúszni.

Tényleg nem olyan magas a számonkérés, ezért nekem arra tökéletes, hogy itt költségtérítéses formában tanulok egy (a többi szakhoz viszonyítva) olcsó szakon, és mellette be tudok vállalni, egy drágábbat, nappalin. Ha esetleg ebben is gondolkozol, ez a suli megéri! :)

2012. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!