Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen 1éves okj-s képzések...

Milyen 1éves okj-s képzések vannak?

Figyelt kérdés
Már csak 1éves ingyenes nappali képzésre jelentkezhetek...Találtam párat én is, de nem találtam olyan oldalt ahol a képzés ideje szerint tudnék keresgélni. Az összes Magyarországon létező 1éves nappalin is elvégezhető okj képzések listája kéne nekem! Ha tudtok segítsetek!
2012. jan. 14. 20:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
15%
Úgy szakmát választani, hogy azt sem tudod milyen, hát nem mondom, felelőtlenség.
2012. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Felvételi tájékoztató az iskolarendszeren kívüli képzésekről könyv.
2012. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Jah,felelőtlenség... igazából teljesen mind1, mivel ezek általában semmit nem érnek. De van még legalább 1évem ebben az országban ... munka itt nincsen, nyelvet tanulok hogy elmehessek innen ÉLNI, (nem csak szenvedni akarok az életben), de kihasználnám azt az óriási lehetőséget amit itt nyújtanak hogy kapok egy szakmát ingyen (persze ez is korhoz kötött) Nem felelőtlen vagyok, hanem elkeseredett, csalódott, de tettre és változtatásra kész! Köszi a véleményedet :-)
2012. jan. 14. 21:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért az iskolarendszeren kívüli? Szerintem nekem iskolarendszerű képzés kéne, mivel úgy tudom az lehet ingyenes nappalin. Vagy nem? ///olyan is írhatna, aki hozzám hasonlóan tanácstalan, de talált egy weboldalt ahol a képzés ideje szerint is lehet keresni tanfolyamokat/// DE KÖSZI NEKED IS
2012. jan. 14. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét oldalt nem találtam, de ha rákeresel egy iskola nevére böngézhetsz a képzések közül. :) De párat tudok, mert nyáron nekem is aktuális volt. 1 éves az utazás-, kereskedelmi -,protokoll ügyintéző,marketing -és reklmügyintéző,számítástechnikai szoftverüzemeltető.
2012. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
www.mot.hu asszem
2012. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen úgy nézelődök hogy rákeresek egy sulira és ott nézem meg hogy ők miket indítanak...egyszerűbb megoldás lett volna az én elgondolásom hogy majd egy helyen az ország össze tanfolyamát megnézegethetem :-) ez nem sikerül sajnos. Na mindegy nézelődök így...
2012. jan. 14. 22:13
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismerem mot-ot :-) köszi. Sajnos náluk sem lehet keresni képzési idő szerint. Úgy látszik csak én csúsztam el a "pályaválasztással" :-S :-D csak nekem nincs már időm 2éves ingyenes nappali képzésre? hihetetlen...
2012. jan. 14. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó böngészést! :)

[link]

2012. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2012. jan. 15. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!