Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az első OKJ-s szakképzés...

Az első OKJ-s szakképzés ingyenes akkor is, ha már felsőoktatásban tanulok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet, közgázt tanulok, emellett azon gondolkodom, hogy mérlegképes könyvelői képesítést is szereznék OKJs kereteken belül, az egyetemen más terveim vannak. Ez így is ingyenes, vagy csak közvetlenül érettségi után, nappalin az? Mert tetszik az a lehetőség, hogy hétfőn-szerdán este 5-től 8-ig tanuljam ezt, amúgy meg járok egyetemre.

Bár csak az alapképzés befejezése után kezdhetném el, szóval az még 2,5 év... :/

De kíváncsi vagyok a válaszra.


2012. jan. 15. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve végeztem okj-s-on és úgy tudom, hogy csak azoknak ingyenes akiknek nincs konkrét szakképzettségük.
2012. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Volt egy osztálytársam, az is egyszerre járt egyetemre, meg technikusira is, aztán félévente 30 ezer forintba került neki. Viszont egy másik meg otthagyta az egyetemet, és úgy jött hozzánk, de szerintem ő nem fizetett.
2012. jan. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak iskolarendszerű képzésnél
2016. ápr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tanfolyam akkor nem
2016. ápr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!