Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok valamilyen iskolát...

Tudnátok valamilyen iskolát ajánlani?

Figyelt kérdés
8-os vagyok ! és hát.. nem tudom hova menjek tovább tanulni. a matek és a tesi 3-as.. a többi 4-5. legjobban a német megy! magyar.. az se megy rosszul:) előre is köszönöm a válaszokat!:$
2012. jan. 17. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hol laksz? amúgy gimnáziumba
2012. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kéttanos v termtudos suliba pl
2012. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
budapesten. a szüleim nem igazán szeretnék a gimit:\
2012. jan. 18. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ne engedd meg nekik hogy tönkre tegyék az életed.. :)
2012. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

nem gimibe csak akkor érdemes menni, ha tudod mi akarsz lenni. De nem várható el, egy nyolcadikos gyerektől, hogy mi legyen.

Egy jobb szakközépből is lehet menni bárhová, de ha nem érdekel a szak, akkor felesleges mész.. Onnan nehezebb bekerülni olyan helyre tovább tanulni, ami nem a szakhoz kapcsolódik. És szakmát nem nagyon adnak, általában csak +2 évvel, és gimiből is tudsz menni.

Szakiskola meg kizárva, oda ne menj, egyenes út az elzülléshez (oda csak a hülyék mennek). Lehet később szakmát akarsz, de azt szerezhetsz gimi után is!

2012. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*: tudja, mi legyen (bocsi)
2012. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!