Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az előző évben nem indult...

Ha az előző évben nem indult egy szak, akkor mennyi lesz idén a ponthatár?

Figyelt kérdés
Konkrétan SZTE-BTK keleti nyelvek és kultúrák 2010-ben 415 pont volt, 2011-ben pedig nem indult.
2012. jan. 17. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elgondolkoznék, hogy idén fog-e. :)

Komolyra fordítva a szót, mivel emelkednek a plusz pontok, nem is beszélve arról, hogy csökkent az államilag finanszírozott BTK helyek száma, így én azt mondom 440 vagy afelett.

2012. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én meg már abban reménykedtem, hogy ez azt jelenti, hogy kevesebbek lesznek a ponthatárok, ha ugye kevesebb ember jelentkezik oda :(

Köszi a gyors válasz amúgy :)

2012. jan. 17. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, semmi sem garancia, bármit el lehet képzelni. :) Előre megmondani úgysem tudja senki, ez majd csakis akkor fog eldőlni. Én így látom, más lehet, hogy másképp, de ezek mind találgatások. :)
2012. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!