SOS! Felvegyem holnap a nappalis tárgyakat?

Figyelt kérdés

Eddig Egerben nappalira jártam, de ma adtam le a tagozatváltási kérelmet, hogy átkerüljek levelezőre. Azt mondták, hogy jövő héten születik határozat ez ügyben.

Viszont holnap van a tárgyfelvétel nappalin, levelezőn meg pénteken. A levelezősök tárgyait nyilván nem fogom tudni még felvenni, de akkor a nappalist megcsináljam rendesen?

Elfelejtettem rákérdezni a suliban, és most már nem is lesz addig ügyfélfogadás... Elég zavaros ez az egész, hogy aztán később hogy fogom tudni felvenni a tárgyaimat...


2012. jan. 18. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ha egy kicsit is kételkedsz abban,h megkapod, akkor fedd fel. le lehet még adni utána, nem?
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen... igazából fogalmam sincs, hogy mitől függ, hogy engedik-e vagy sem. csak kérdés, hogy lesz-e még hely a levelezős órákra.
2012. jan. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!