Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én infarmatikus (számitógép...

Én infarmatikus (számitógép szerelő) vagy valamilyen számitó gépes foglalkozást, szakmát szeretnék tanulni! Ilyen sz. Gép szerelős iskolák vagy kolesz? (szakközép). Iskola nevek?

Figyelt kérdés
Iskolák neve kellene
2012. jan. 18. 19:16
 1/5 anonim válasza:
számítógép szerelő? mire jó? semmire, de arra nagyon. inkább tanulj programozni. abban nincs potenciál amihez minden hülye ért.
2012. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és programozohoz vmi szakközép iskola neve?
2012. jan. 18. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Programozóhoz inkább egyetem...

Menj egy egy jó gimibe vagy szakközépbe, fakultációnak vedd fel az informatikát + matekot és menj egyetemre. Ott megtanítanak majd programozni. Bár a koleszt miért keverted bele a dologba azt nem értem.

2012. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát akkor inkább ugy mondanám hogy olyan szakma érdekelne ami a számitógépel kapcsolatos
2012. jan. 21. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
bármilyen szakközép informatika szakra.
2012. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!