Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok a Bugát Pál Szakköz...

Mit tudtok a Bugát Pál Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Én az egészségügyire szeretnék jelentkezni, de nem tudom, hogy elég lesz-e az átlagom hozzá:( Milyen átlag kell ahoz, hogy felvegyenek? Egyátalán jó iskola? Véleményetek?? Esetleg valami jó tanács?? Bármilyen válasznak, tanácsnak, segítségnek nagyon örülök:D

Köszi előre is a válaszokt:D:D:D



2012. jan. 19. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv.!

Bocsi, hogy csak most válaszolok, de csak most láttam meg a kérdést. Én ide járok, és szerintem nem túl jó iskola, tehát nem éppen az okoskák járnak ide. A tanárok többsége okos, művelt, és a legtöbbjük jó fej. Én ugyan nem ismerem az eü.-sek tanárjait, mert kv.-n vagyok, de szinte minden tanár normális. Van egy tanárom, aki eléggé szereti szívatni a gólyákat, aztán ahogy az évek telnek, egyre kedvesebb. :D A töritanárom meg eléggé sokat követel, de mindent meg lehet szokni idővel. Én szeretem az itteni hangulatot, bár az elején nem éreztem jól magam, de ez minden iskolában így van. Az érettségi utáni képzéseket is jónak mondják. Idén is túljelentkezés van egészségügyre az érettségi alatti-, és utáni képzésre is.

2012. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!