Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felső oktatásba Felvételizők!...

Felső oktatásba Felvételizők! Mindenki megkapta már az értesítőt, hogy jun 3. -áig fell kell adni a bizi fénymásolatot? Mi lehet az oka ha még nem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Én ugyanis még nem kapatam meg és egyre jobban aggódom.Az értesítővel kellene még megkapnom a diákigazolvány igénylés csekkjét is.
2009. máj. 27. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
En mar 2 hete megkaptam, sokan meg elobb, szerintem telefonalj be nekik, ha mas nem, hat megnyugtatnak legalabb. Ez a biztos.
2009. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én sem kaptam még semmit...betelefonáltam és azt mondták,h hó végére kiküldik mindenkinek, és, hogy azoknak később küldik akik plussz pontot kaphatnak.
2009. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem kaptam semmit sem. de úgy tudom, hogy július 9-ig kell pótolni az adatokat nem?


most ideges lettem.

2009. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, júl. 9.
2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, júli 9-ig kell a hiányzó dokumentumokat, mint például nyelvvizsga.

De akkor miért adtak meg két dátumot?

Ha elég lenne minden hiányzó dolgot juli 9-én akkor minek irnak egy juni 3-at is? Csak dísznek? Nemhinném, mivel az én értesítőmön és valószínűleg az összesen rajta van h az év végi bizit kell 3.-ig.. Szerintem valami oka biztos van, adatfeldolgozás szempontjából, hogy erre egy előbbi dátumot adtak meg.

Szóval szerintem téves, hogy majd elég lesz azt is július 9.-én.

Nekem is be kellett menni a sulimba, hogy kiadják, és úgy vettem ki a titkárság szavaiból, hogy ők nem is tudtak erről, de engem nem érdekelt, ki kérhettem így is, és a fénímásolatát határidőre el tudom küldeni nehogy vmi baj legyen belőle.

2009. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!