Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kodolányis hallgatók, azon...

Kodolányis hallgatók, azon belül is kommunikáció és médiatudomány szakosok. Milyen a suli, a gyakorlat, színvonal?

Figyelt kérdés
NEM kell a parasztok hozzászólása. Normális válaszokat várok, hallgatókét.:) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2012. jan. 21. 13:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én Kodós vagyok, habár nem komm médiás.

Nekem az a tapasztalatom, hogy sokan (sok kívülálló, főleg hozzá nem nagyon értő) leszólják a sulit, pedig itt is ugyan úgy vannak lehetőségek, amiket nagyon jól ki lehet használni, lehet jól tanulni, el lehet érni dolgokat, HA valaki tanulni jön ide (ez mindenhol így van). Nincs jó, vagy rossz iskola, ha tanulni akarsz, bármelyikben megteheted, és ha komolyan veszed, előbb-utóbb fogsz vele eredményeket elérni.


Véleményem szerint ez könnyebb suli, mint az átlag, aminek van előnye, meg hátránya is. Én előnynek látom, mert mellette tudok diákmunkát vállalni heti 3 napban, és most következő évben be tudok vállalni még egy másik szakot mellé levelezőn (ha felvesznek), és többen is csinálják ezt. Én abszolút normális, korrekt tanárokkal találkoztam eddig, teljesíthető az anyag, ha időben elkezdesz rá tanulni. Én egyértelműen ajánlom ezt a sulit. =)


Sok szerencsét neked!

2012. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, végre egy értelmes ember.:) Még csak gólyalány vagyok, de azért nagyon köszönöm a jókívánságod! Én ugyan ezt kívánom neked, sok sikert a továbbiakban! :)
2012. jan. 21. 13:32
 3/24 A kérdező kommentje:
Válaszokat persze, a továbbiakban is várok! :D
2012. jan. 21. 13:38
 4/24 anonim ***** válasza:
Úgy néztem, hogy idén nem indul állami támogatással a média szak Kodolányin. Tényleg ez van? Tud erről valaki valamit?
2012. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem csak a média szak nem indul. A Kodolányi idén nem kap államilag támogatott helyeket. Érdemes nézegetni:

[link]

2012. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nemár.:/// Akkor lehet h később sem fog? :///////
2012. jan. 21. 16:39
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem igen valószínű. Sajnos nem hinném, hogy ezeket a keretszámokat érdemben növelnék a jövőben.
2012. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
BÜFÉ-RUHATÁROSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kíváncsi lennék, te mit tanulsz. talán volt egy szakmunkásképződ, most meg szennyvízcsatornákat ásol meg emésztőket?:D
2012. jan. 24. 15:24
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem a kodolányival kapcsolatos ellenérzéseket,sem azt,hogy miért hurrogják le a kommunikáció szakot.

Nagyon sokan azt hiszik,hogy aki kommunikációt akar tanulni,annak az a nagy álma,hogy az X-faktort vezesse,ha Ördög Nóri elmegy szülni...nos,nekem egyáltalán nem.

Ha van mellé mondjuk egy felsőfokú nyelvvizsgád, akkor akár külföldön is el tudsz boldogulni egy kommunikátori állásban, vagy újságíróként... kérdező,ha emiatt beszól valami jóképességű,véletlenül se vedd magadra. Tény,hogy rengetegen elbuknak,mert a médiába vágynak, de egy kommunikációs végzettséggel meg nyelvtudással el lehet helyezkedni,ha a realitások talaján maradsz és van kitartásod.

A kodolányiról azt hallottam,hogy egyre keresettebb,egyre jobb a színvonal. Régebben,ha az önéletrajzodban a kodó szerepelt, tényleg nem vettek fel,ma már azért nyitottabbak,főleg,ha látják,hogy AKAROD az állást. Amúgy a mélyvízbe dobnak,gyakorlat szempontjából.Sok sikert!

2012. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!